Skocz do zawartości
Fejm

Republika już dostępna!

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Heroiinka napisał:

A nie lepiej pvp on dla wszystkich? W końcu to SURVIVAL

Dokładnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
34 minuty temu, Heroiinka napisał:

SURVIVAL

To nie jest survival. Temu trybowi bliżej do Housingu niż do survivala. Jest to unikatowy tryb który trzeba polubić lub znienawidzić. Na jadmc było średnio 80 osób online tam i nikt nie narzekał. Wielokrotnie chciałem go wyłączyć mówiąc że nikt nie gra ale administracja mówiła że są tam tłumy, sam tego nie rozumiem ale widocznie jest zapotrzebowanie na "inność".

PvP dla wszystkich jest bez sensu, szansa na zbudowanie domu w głuszy bez vip spadnie do zera. Ludzie będą tylko kampić przy linii aby komuś sprzedać diaxa w plecy. Gdy nie każdy ma PvP powstaje inna atmosfera.

• Lubie to 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 13.01.2019 o 14:29, Fejm napisał:

PvP dla wszystkich jest bez sensu, szansa na zbudowanie domu w głuszy bez vip spadnie do zera. 

gracz bez VIP i tak nie ma cuboida więc dostanie griefa max po 2 dniach. latanie dla elit podczas pvp dam obraz tego jak to wygląda (już nie chodzi mi o ten cytat) : idzie sobie ktos, a jakaś elita se lata i go goni mając gangstera więc jak taki gracz ma się obronić ? nie ma szans chyba że odpali killaure ;d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
45 minut temu, TelefonMarka napisał:

gracz bez VIP i tak nie ma cuboida więc dostanie griefa max po 2 dniach. latanie dla elit podczas pvp dam obraz tego jak to wygląda (już nie chodzi mi o ten cytat) : idzie sobie ktos, a jakaś elita se lata i go goni mając gangstera więc jak taki gracz ma się obronić ? nie ma szans chyba że odpali killaure ;d

Ludzie tak grali wcześniej i nikt nie miał problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi