Skocz do zawartości
Fejm

Republika już dostępna!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dzisiaj został przywrócony tryb o który wiele osób prosiło - Kaktusowa Republika

Tryb ten został zrealizowany w podobnej koncepcji w jakiej był przed latami, czyli:

• PVP jest wyłączone na serwerze dla zwykłych graczy, należy wykupić konto GANGSTER na spawnie aby otrzymać dostęp do zabijania innych graczy.
  • Gracz może zrobić /sethome w dowolnym miejscu na mapie, jeśli ma rangę VIP lub wyższą, powstaje cuboid (17x17) który chroni jego dom.
  • Gracz może dodać innych graczy do swojego cuboidu używając /dodaj oraz /usun
  • Gracz ustawiający /sethome na cuboidzie do którego jest dodany ustawia tam swój /home bez zmieniania własnego cuboida
  • Odległość pomiędzy cuboidami graczy to minimum 1 kratka
  • Kształt swojego cuboida można sprawdzić wpisując /pokazcuboid
  • Gracza nie można zranić na terenie jego domu.
  • Drop jest tylko z kamienia, identyczny jak ostatnio - można go sprawdzić wpisując /drop
  • Rozmiar mapy to 6000x6000

Pozostałe opcje, takie jak LuckyBlocki, JasTrack etc. są chwilowo niedostępne - nie mogę poświęcić więcej czasu na ten tryb w tym tygodniu. Opcje te będą dodawane w przyszłości - serwer będzie wspierany aktualizacjami do czasu otwarcia #relog

Wszelkie błędy należy zgłaszać w bugtrackerze na forum lub discordzie.

Pozdrawiam,
Fejm

• Lubie to 5
  • Dzięki! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli jeżeli wygasnie mi elita na gracza to strace swój cuboid i każdy będzie mógł mi wszystko rozwalić tak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, _KacpereK0502 napisał:

Czyli jeżeli wygasnie mi elita na gracza to strace swój cuboid i każdy będzie mógł mi wszystko rozwalić tak?

Cuboid zostaje

• Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zróbcie opcje, żeby za jakieś przedmioty można było powiększać cuboid bo jest strasznie mały

• Lubie to 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i usuncie ten odstep 1 kratka bo chce z kolega wspolny domek zbudowac i nmg:c

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Gram od 40min i już mi się nudzi. Słabe cuboidy, 17x17 to jest strasznie mało, albo zwiększyć albo dodać opcje, że np gracze mogą miec 2/3 ,vipy 5 cuboidów. Fly, też jest słaby ( za łatwo). Pvp tylko dla rang, które są płatne i na serwerze ma ją może z 10osób?? Zbuduje mały domek na cuboidzie i co ja mam tam dalej robic?xd

(Można dodać też na spawnie vilagery, z różnymi przedmiotami)

Edytowane przez Heroiinka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, Heroiinka napisał:

Gram od 40min i już mi się nudzi. Słabe cuboidy, 17x17 to jest strasznie mało, albo zwiększyć albo dodać opcje, że np gracze mogą miec 2/3 ,vipy 5 cuboidów. Fly, też jest słaby ( za łatwo). Pvp tylko dla rang, które są płatne i na serwerze ma ją może z 10osób?? Zbuduje mały domek na cuboidzie i co ja mam tam dalej robic?xd

Fly jest przydatne :) 

• Lubie to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
40 minut temu, Heroiinka napisał:

Na starej kaktusowej było to samo i jakoś nikt nie narzekał, a ludzie grali tam bardzo dlugo. Raczej nikt nie wchodzi na ten tryb tylko po to żeby zbudować mały domek i wyjść. Po prostu trzeba użyć trochę wyobraźni by wymyśleć sobie zajęcie. Jednym z nich jest prowadzenie sklepu daje dużo możliwości wzbogacania sie aż po nowe znajomości, zabrzmi to dziwnie ale przez jakiś durny sklep w jakiejś grze poznałem osobę z którą spędziłem 7 miesięcy grając w grę. Prowadzenie miasta, budowa ratusza, kościoła, zbieranie podatków, mógłbym tak wymieniać w nieskończoności. Tyle zabawy i rozrywki w jednym trybie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiscie, że osobom z grającym na PvP czy trzymajacym topke na SW sie tryb znudzi, jest to tryb do osob, ktore lubią sobie ze znajomymi pobiegać po mapie, dlatego też Gangster za monety jest. Na tym trybie nie chodzi o PvP, tylko bardziej o współprace miedzy graczami. Cuboid moze faktycznie byc nieco mały, ale co do reszty, to jakoś nie widze Problemu.

• Lubie to 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 10.01.2019 o 15:27, N҉o҉i҉s҉e napisał:

Na starej kaktusowej było to samo i jakoś nikt nie narzekał, a ludzie grali tam bardzo dlugo. Raczej nikt nie wchodzi na ten tryb tylko po to żeby zbudować mały domek i wyjść. Po prostu trzeba użyć trochę wyobraźni by wymyśleć sobie zajęcie. Jednym z nich jest prowadzenie sklepu daje dużo możliwości wzbogacania sie aż po nowe znajomości, zabrzmi to dziwnie ale przez jakiś durny sklep w jakiejś grze poznałem osobę z którą spędziłem 7 miesięcy grając w grę. Prowadzenie miasta, budowa ratusza, kościoła, zbieranie podatków, mógłbym tak wymieniać w nieskończoności. Tyle zabawy i rozrywki w jednym trybie.

szkoda, ze sa osoby, ktore nie potrafia sie bawic i psuja np.graczom z wioski rozgrywke : )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A np jak spotkam na mapie gracza, który ma range GANGSTER i zacznie mnie bić to ja nawet nie mogę się obronić bo nie mam rangi?XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedyny minus jest taki ze przed elita nie mozna uciec bo mają fly. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie moge edytowac plus jest taki ze można uzyc/spawn

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ten tryb zrobił się już trochę śmietnikiem 

ty nie masz gangstera , masz jakieś dobre ity i nie masz rangi

podlatuje do ciebie gangster elita i cię nie ma 

okradanie jest ciągle bez przerwy

spróbuj poprowadzić sklep to go nie będzie po dniu 

• Lubie to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Usuncie całkiem Gangstera dla Wszystkich i nie będzie problemu :) 

• Lubie to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, MaTiZ napisał:

Usuncie całkiem Gangstera dla Wszystkich i nie będzie problemu :) 

Raczej nie usuną :)

• Przykro mi 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Bowalas napisał:

Raczej nie usuną :)

Jak ma być PVP OFF to dla wszystkich :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi