Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Regulamin globalny
(dotyczy wszystkich serwerów sieci EasyCraft.pl)

I. Warunki ogólne

 1. Niniejszy Regulamin określa zasady i warunki korzystania z serwera gry Minecraft (zwanego dalej „Serwerem”). Serwer stanowi miejsce stworzone w celu nawiązywania znajomości, współpracy oraz rywalizacji na dostępnych trybach.
 2. Właścicielem serwera jest JASMC Mateusz Filipczak z siedzibą w Brzezinach (kod pocztowy: 95-060), przy ul. Hetmana 3, wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej przez Burmistrza m. Brzeziny (zwany dalej „Właścicielem”).
 3. Użytkownikiem Serwera może być osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która korzysta z Serwera, jak również osoba fizyczna, która w dniu rejestracji ukończyła 13 rok życia, po uzyskaniu zgody opiekunów prawnych (zwany dalej „Użytkownikiem”). 
 4. Administratorami serwera są podmioty wyznaczone przez Właściciela (zwani dalej „Administratorem” lub „Moderatorem”). Administrator posiada specjalne uprawnienia, w szczególności uprawnienia w zakresie blokowania, odblokowywania kont Użytkowników bądź części opcji dostępnych dla Użytkownika w celu zapewnienia przestrzegania Regulaminu oraz powszechnie obowiązujących przepisów prawa przez Użytkowników.
 5. Językiem obowiązującym na Serwerze jest język polski. Istnieje możliwość komunikowania się w innych językach o ile są one znane większości społeczności a w szczególności w języku angielskim.
 6. Warunkiem korzystania z Serwera jest dobrowolne zaakceptowanie przez Użytkownika postanowień Regulaminu. Korzystanie przez Użytkownika z Serwera oznacza, że uważnie zapoznał się on z treścią Regulaminu, dobrowolnie akceptuje jego treść.

II. Rejestracja

 1. Rejestracja konta na serwerze jest bezpłatna dla kont zarejestrowanych na minecraft.net - Użytkownik musi zalogować się na swoje konto poprzez oryginalny launcher gry i dołączyć do Serwera. Żadne dodatkowe akcje nie są wymagane.
 2. Rejestracja konta na serwerze może być płatna (ale nie musi) w przypadku kont Użytkowników korzystających z pirackich wersji gry - tak zwanych "nopremium". Cena rejestracji konta nie może być wyższa niż najtańsza usługa dostępna w naszym sklepie. Płatność ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa Użytkowników.
 3. Zabrania się rejestracji więcej niż jednego konta na jednym łączu komputerowym, niezależnie od tego czy użytkownik ma zmienne IP czy też nie.
 4. Użytkownik rejestrując konto ma możliwość korzystania bezpłatnie z wszelkich dostępnych dla niego funkcji Serwera, jeśli chce poszerzyć możliwości swojego konta powinien wykupić dodatkową rangę.
 5. Zabrania się świadomego i celowego rejestrowania kont "nopremium" na pseudonimy osób posiadających oryginalną wersję gry.
 6. Zabrania się prób rejestracji kont na pseudonimy należące do Administracji bądź sławnych osób.
 7. Zabrania się rejestracji konta na pseudonimy zawierające wulgarne bądź obraźliwe treści.
 8. W przypadku gdy Użytkownik zarejestrował konto "nopremium" a następnie inny Użytkownik wykupił konto premium na ten sam pseudonim konto będzie przysługiwać Użytkownikowi który jako pierwszy zarejestrował się na Serwerze.

III. Rozgrywka na serwerze

 1. Przyjmuje się iż wszyscy Użytkownicy Serwera są równi sobie, niezależnie od tego jaką rangę wykupili.
 2. Użytkownik publikuje swoje komentarze i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za treści wysyłane przez Użytkowników poprzez chat dostępny na Serwerze.
 3. Użytkownik powinien formułować myśli zwięźle i przejrzyście, unikać błędów ortograficznych oraz używać skrótów i alternatywnych form słów tylko wtedy, gdy są pospolite, w przypadku gdy użytkownik nagminnie łamie tą zasadę Administrator może czasowo zablokować Użytkownikowi dostęp do komunikacji tekstowej na serwerze.
 4. Zabronione publikowanie przez Użytkowników treści sprzecznych z prawem lub dobrymi obyczajami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, czy też propagujących przemoc w świecie rzeczywistym.
 5. Zabronione publikowanie przez Użytkowników treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwych, będących pomówieniami czy też celowo obraźliwych dla wywołania kłótni (tzw. trolling).
 6. Zabronione jest wielokrotne wysyłanie tej samej wiadomości.
 7. Zabronione jest rozciąganie wyrazów (tzw. flood) lub znaków interpunkcyjnych.
 8. Zabronione jest celowe przeszkadzanie innym Użytkownikom Serwera w rozgrywce.
 9. Zabronione jest narażania Serwera na utratę zaufania poprzez propagowanie treści nie zgodnych z prawdą.
 10. Zabronione jest wykorzystywanie wszelkich błędów w oprogramowaniu Serwera lub gry.
 11. Zabronione jest korzystanie ze zmodyfikowanych wersji gry które ułatwiają Użytkownikowi grę lub dają przewagę nad innymi Użytkownikami.
 12. Zabronione jest korzystanie ze zautomatyzowanych funkcji myszki / klawiatury (tzw. makro)
 13. Zabronione jest reklamowanie innych serwerów, kanałów YouTube oraz Twitch bez pozwolenia.
 14. Zabroniony jest handel wirtualnymi przedmiotami w grze jeśli posiadają one zapis "Handel zabroniony".
 15. Administrator serwisu może w każdej chwili zmieniać, uzupełniać, modyfikować lub zawiesić tymczasowo lub na stałe system lub dowolną jego część z powiadomieniem lub bez powiadomienia użytkownika.
 16. Użytkownik zgadza się, że administrator nie ponosi odpowiedzialności wobec użytkownika za jakiekolwiek zmiany, uzupełnienie, zawieszenie lub przerwanie działania systemu. Administrator może według własnego uznania usuwać dowolną zawartość.

IV. Kary i rozstrzyganie

 1. Administratorowi przysługuje prawo do zastosowania w stosunku do Użytkownika naruszającego zasady określone w Regulaminie następujących kar:
  upomnienie - w postaci wyrzucenia z Serwera lub wiadomości tekstowej.
  - wyciszenie - w postaci czasowej blokady czatu bądź dostępu do innych funkcji Serwera.
  - czasowa blokada konta - w postaci czasowej blokady dostępu do Serwera.
  - permanentna blokada konta - w postaci dożywotniej blokady dostępu do Serwera.
  - blokada adresu IP - w postaci dożywotniej blokady dostępu do Serwera z określonego adresu IP.
  - usunięcie konta - w postaci całkowitego unicestwienia postępów Użytkownika.
 2. Wszystkie kary oprócz "usunięcia konta" mogą być odwołane przez Administrację w dowolnym momencie, w postaci globalnej amnestii (tzw. unban all). 
 3. Administrator podejmuje decyzję o nadaniu blokady zgodnie z własnym sumieniem oraz indywidualnej oceny sytuacji.
 4. Użytkownikowi nie wolno kwestionować decyzji podejmowanych przez Administrację Serwera.
 5. Użytkownikowi przysługuje jedno odwołanie od blokady, w postaci postu na Forum w którym to może przedstawić dowody oczyszczające go z zarzucanego mu naruszenia Regulaminu.

V. Rekrutacja

 1. Administratorowi serwisu przysługuje prawo do organizowania naboru do administracji - zwanego dalej rekrutacją.
 2. Zgłaszający się użytkownik zezwala na przetwarzanie jego danych w celach rekrutacji.
 3. Użytkownik musi przesłać podanie zgodnie z instrukcjami w temacie rekrutacyjnym. 
 4. Administrator ma prawo odrzucić podanie bez podania jakiejkolwiek przyczyny.
 5. Użytkownik zgadza się na publikację pełnej treści jego podania.
 6. Administrator zobowiązuje się nie wykorzystywać pozyskanych danych w celach innych niż związanych z rekrutacją.
 7. Administrator zobowiązuje się usunąć wszelkie dane w ciągu 3 miesięcy od ich pozyskania.

VI. Postanowienia końcowe

 1. Administrator ma prawo do zmiany Regulaminu w dowolnym momencie, informując o tym dodając kolejny post w tym temacie wraz z informacją o wprowadzonych zmianach.
 2. W przypadku niezaakceptowania zmian w Regulaminie, Użytkownik powinien powstrzymać się od logowania na Serwer i niezwłocznie powiadomić Administratora o takiej decyzji.
 3. Oświadczenie o niezaakceptowaniu zmian w Regulaminie, pociągnie za sobą usunięcie konta Użytkownika
 • Lubie to 33
 • Dzięki! 5
 • Haha 1
 • Przykro mi 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja regulaminu, zmiana adresu firmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja, III. 15, 16

 • Lubie to 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×